en pl de no se

Ogrodzenia przemysłowe

Ogrodzenia przemysłowe muszą charakteryzować się przede wszystkim wysoką trwałością i wytrzymałością.

 

Panele ogrodzeniowe renomowanych firm, wykonane są z najwyższej jakości stali niskowęglowej. W procesie produkcyjnym pokrywane są doskonałą wysoko technologiczną powłoką antykorozyjną (ocynk ogniowy + lakier proszkowy). Zapewnia to długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji.

Technologia zgrzewania punktowego i zabezpieczania antykorozyjnego wpływa zarówno na estetyczny wygląd jak i solidne zabezpieczenie ogrodzonych obiektów. Podwójne pręty poziome gwarantują wzmocnioną i stabilną konstrukcję paneli.

Standardowe wymiary paneli ogrodzeniowych: od 430 mm do 2430 mm / szerokość 2500 mm lub według życzeń klienta.

Posiadamy w ciągłej sprzedaży różne wzory paneli ogrodzeniowych szczególnie zgrzewanych z prętów 6/5/6, 8/6/8, oczka w panelach 50x200 lub 100x200; dodatkowo panele przegięte 4/4 i 5/5. Ilość przegięć dostosowana do wysokości paneli.

 

Słupy ogrodzeniowe gwarantują odpowiednią sztywność i stabilność ogrodzenia. Standardowo wykonane są z profili stalowych 60 x 40 mm. Wykonujemy również słupki o dowolnej wysokości, dające możliwość montażu ogrodzenia o wysokości nawet 6m.

Nasze słupki ogrodzeniowe posiadają różnego rodzaju mocowania – w zależności od życzenia klienta: nitonakrętka z listwą dociskową, śruba hakowa, obejmy montażowe i inne.

Słupki można dowolnie konfigurować do zamówionych paneli. Podobnie jak panele zabezpieczone są antykorozyjnie poprzez powłokę ocynku ogniowego i/lub lakieru proszkowego. Każdy sprzedawany przez nas słupek zawiera kompletny osprzęt potrzebny do zamocowania panela.

 

 

różnorodne

dysponujemy szeroką gamą wzorów paneli metalowych, wykonujemy także dowolne kształty wg. życzeń klienta.

eleganckie

produkty firmy Bedo cechują się efektownym wzornictwem
oraz dzięki najwyższej jakości malowaniu proszkowemu
żywą głębią kolorów

trwałe

cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe gwarantują długoletnią trwałość naszych konstrukcji