en pl de no se

Lakiernia proszkowa

Lakierowanie proszkowe staje się coraz bardziej popularne. Z usług lakierni proszkowej korzystają zarówno osoby prywatne, jak również firmy i przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności.

W naszej lakierni proszkowej specjalizujemy się w malowaniu powierzchni różnego typu i przeznaczenia.

 

Jak wygląda proces malowania proszkowego?

Przed przystąpieniem do lakierowania dokładnie czyścimy daną powierzchnię i dobieramy rodzaj oraz kolor farb. Kolejny krok to nanoszone metodą napylania  elektrostatycznego na uziemiony element metalowy farby w postaci proszku. Drobinki farby naładowane są elektrostatycznie dzięki czemu szybko przywierają do metalu. Pomalowane elementy następnie należy umieścić są w specjalnym piecu, gdzie pod temperaturą wynoszącą około 200°C powłoka utwardza się.

 

Malowanie proszkowe – zalety

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszej lakierni proszkowej uzyskujemy gładką, trwałą, powierzchnię. Co więcej, na powierzchni lakierowanych elementów nie pozostają zacieki, czy nieestetyczne grudki. Warto też wspomnieć o tym, że lakierowana proszkowo powierzchnia jest odporna na działanie czynników atmosferycznych i doskonale prezentuje się przez wiele, wiele lat.

To nie koniec zalet korzystania z usług lakierni proszkowej - dostępna jest cała paleta kolorów farb do malowania proszkowego, dzięki czemu pomalowany element  z powodzeniem może pełnić również funkcję dekoracyjną.

 

Lakiernia proszkowa – wyposażenie

Oczywiście rezultat pracy w dużym stopniu uzależniony jest od wyposażenia lakierni proszkowej. W naszej lakierni znajdują się nowoczesne kabiny lakiernicze, komory do obróbki strumieniowo-ściernej, kabiny do przygotowania chemicznego powierzchni, specjalistyczne piece  i suszarki.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu naszej lakierni proszkowej wszelkie wykonane przez nas prace spełniają najwyższe standardy jakości, a czas oczekiwania na realizację jest skrócony do minimum. Malarnia proszkowa Bedo - najwyższa jakość usług.

Zapraszamy do współpracy, z naszą lakiernią proszkową. W przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu, z przyjemnością udzielimy szczegółowych odpowiedzi i wyjaśnimy wątpliwe kwestie.