en pl de no

Bedo Technology - bramy, ogrodzenia, konstrukcje stalowe

Nasza firma – Bedo Technology, specjalizuje się między innymi w produkcji bram ogrodzeniowych. Od lat obserwujemy potrzeby naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw. Dbamy o to, by bramy ogrodzeniowe, jak również furtki czy ogrodzenia naszej produkcji wyróżniały się designem i przez długi, długi czas nie tylko dobrze spełniały swoją funkcję, ale były też prawdziwą ozdobą posesji.

Jak pracujemy?

Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Ponadto, nasze bramy ogrodzeniowe, jak również balustrady malujemy proszkowo. Malowanie taką techniką to gwarancja trwałego koloru, odpornego na działanie czynników atmosferycznych, na przykład promieni słonecznych. Ocynk oraz farby proszkowe sprawiają, że nasze bramy ogrodzeniowe, jak również furtki są w doskonały sposób zabezpieczone przed korozją. Jaka jest cena naszych bram? Zależy ona od wielu czynników, między innymi od szerokości bramy, automatyki, designu.

Bramy ogrodzeniowe – design

Doskonale wiemy, że brama oprócz tego, że ma być trwała i funkcjonalna, musi też wyróżniać się designem. Proponujemy bramy prostokątne z zakończeniem półokrągłym, z różnego typu ozdobami, jak i proste, nowoczesne lub klasyczne.

 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  01.10.2018r

  BEDO has made a modernist fence with the use of sheet metal. This solution helps to keep the privacy on the property.

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  28.09.2018r

  For Castorama Wałbrzych, BEDO has made an industrial gate nearly 4 metres high!

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  28.09.2018r

  Fencing on a slope? No problem!

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  17.08.2018r

  BEDO has made a front fence of a modern shape.

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  19.12.2017r

  BEDO has made an unusual platform with lighted stone tiles. Do you like it?

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  27.11.2017r

  We invite individual and business customers to visit the newly opened BEDO office in Świdnica, ul. Metalowców 8!

  See more
 • frontend/gfx/news-sample-img-1.jpg
  11.08.2017r

  In autumn 2017, we invite you to our newly opened office in Świdnica, ul. Metalowców 8.

  See more

Rodzaje bram ogrodzeniowych


Bramy ogrodzeniowe przesuwne – bramy przesuwne doskonale sprawdzają się w przypadku niewielkich powierzchni, powodem takiego stanu rzeczy jest to, że bramy przesuwne po otwarciu nie zajmują dodatkowej przestrzeni.

Bramy skrzydłowe – zdecydować się również możemy na bramy ogrodzeniowe jednoskrzydłowe prawe bądź lewe lub na dwuskrzydłowe. Zarówno brama jedno- jak i dwuskrzydłowa do otwarcia potrzebują sporo wolnej przestrzeni, sprawdzą się więc w przypadku większych działek.

Bramy z napędem elektronicznym brama wjazdowa może być również wyposażona w napęd – automatyka znacznie zwiększa funkcjonalność bram ogrodzeniowych. Ponadto, jeśli od razu nie możemy pozwolić sobie na zakup bramy z automatyką, naszą bramę ogrodzeniową będziemy mogli wyposażyć w taki napęd później.

Jak widać wybór jest naprawdę duży. Oprócz wyboru modelu, ważny jest również montaż bramy ogrodzeniowej — koniecznie zlećmy go fachowcom. Jeśli rezygnujemy z tradycyjnych fundamentów, zdecydujmy się na dobrej jakości podmurówki, istotne są też słupki ogrodzeniowe, które sprawią, że cała konstrukcja ogrodzenia będzie stabilna. Estetyczne przęsła ogrodzeniowe, jak również brama ogrodzeniowa to ozdoba całej posesji. Ponadto, ogrodzenie chroni dom i ogród przed osobami nieupoważnionymi i jest gwarancją prywatności, musi być więc porządnie wykonane. Pomoc fachowców z doświadczeniem jest tutaj niezbędna.

Zakup bramy ogrodzeniowej to poważna inwestycja i warto przemyśleć wybór modelu. Dokładnie przeanalizujmy, jakiego rodzaju wrota sprawdzą się w naszym przypadku.

Co powinniśmy wziąć pod uwagę przy zakupie bramy ogrodzeniowej?


Szerokość wjazdu

Zgodnie z przepisami, szerokość bramy wjazdowej powinna wynosić przynajmniej 2,4 m, podpowiadamy jednak, że warto zdecydować się na bramę, której szerokość wynosi co najmniej 3,5 - 4 m a nawet szerszą, na około 6 m – dzięki temu zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy maszyny budowlane bez problemu wjadą na naszą posesję.

Powierzchnia działki

Koniecznie pamiętajmy o tym, że aby otworzyć bramę rozwierną, musimy dysponować odpowiednią przestrzenią. Ponadto, skrzydła bramy nie mogą otwierać się na zewnątrz naszej posesji.

Usługi świadczymy od lat, możemy więc pochwalić się wieloma realizacjami. Zapraszamy do współpracy!